MikroTik Chateau 5G R17 ax S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU | 802.11ax | 1200 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 4 | Mesh Support No | MU-MiMO Yes | 1
Technical details
- Producer: MikroTik
306,19 €
Turime
MikroTik Chateau 5G R17 ax S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU | 802.11ax | 1200 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 4 | Mesh Support No | MU-MiMO Yes | 1
| Gamintojo kodas | S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | MikroTik |
| Palette Qty | 287 dalių |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 1200 Mbit/ai |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/n/ac/ax |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Chateau 5G R17 ax S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Yes |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.