LTE M1/NB-IoT Router | TRB256 | 10/100 Mbps Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | 4G
LTE M1/NB-IoT Router | TRB256 | 10/100 Mbps Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | 4G
120,20 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | TRB256000000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Teltonika |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Teltonika |
| Palette Qty | 3774 dalių |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbps Mbit/ai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TRB256 |
| Gamintojo prekės serija | LTE M1/NB-IoT Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Programinės įrangos tipas | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Mesh Support | No |
| Mobile Broadband | 4G |
| MU-MiMO | No |
| Warranty | 24 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.