LTE Cat 4 M-Bus | TRB143 | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | 4G
LTE Cat 4 M-Bus | TRB143 | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | 4G
177,87 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | TRB143000000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Teltonika |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Teltonika |
| Gross weight | 0.256 kg |
| Net weight | 0.145 kg |
| Tare weight (kg) | 0.111 kg |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Volume (m3) | 0.001785 m³ |
| Paper/Pasteboard | 111 g |
| Palette Qty | 968 dalių |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TRB143 |
| Gamintojo prekės serija | LTE Cat 4 M-Bus |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Mesh Support | No |
| Mobile Broadband | 4G |
| MU-MiMO | No |
| Warranty | 24 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.