Logitech | Wireless Mouse | Grey
Dizainas
- Gaminio spalva: Grey
Technical details
- Tipas: Wireless Mouse
Logitech | Wireless Mouse | Grey
| Gamintojo kodas | 910-002235 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logitech |
| Jungties tipas | USB |
| Svoris | 75.2 g g |
| Gaminio spalva | Grey |
| Tipas | Wireless Mouse |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10; Mac OS® X 10.5 or later; Chrome OS™; Linux® kernel 2.6+; USB port. |
| Matmenys (P x G x A) | 60 x 99 x 39 mm mm |
| Baterijos technologija | 1 x AA battery |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė | 12 months metai, 12 months mėn. |
| Darbo sritis | 10 m mm |
| Akumuliatoriaus talpa | 1 x AA battery Ah |
| Belaidis ryšys | Advanced 2.4 GHz |
| Kitos savybės | 3 buttons, scroll wheel |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | 12 months h |
| Integruotas akumuliatorius | 1 x AA battery |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.1 kg |
| Gross weight | 0.167 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| PET | 29 g |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 259 dalių |
| Producer | Logitech |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.