Logitech MX MASTER 3S Wireless Mouse, Graphite | Logitech
| Gamintojo kodas | 910-006559 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logitech |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1123 dalių |
| Producer | Logitech |
| Warranty | 24 mėn. |

























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.