Logitech | Mouse | M235 | Wireless | Grey/ black
Dizainas
- Gaminio spalva: Grey/ black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: M235
- Gamintojo prekės serija: Mouse
Technical details
- Įtaiso tipas: Wireless
Logitech | Mouse | M235 | Wireless | Grey/ black
| Gamintojo kodas | 910-002201 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logitech |
| Įrenginio sąsaja | RF Wireless |
| Dydžio formatas | Right-hand |
| Reikalingas USB | Yes |
| Gaminio spalva | Grey/ black |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows XP, Windows |
| Slankiklis | Yes |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Įjungti ir žaisti | Yes |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Yes |
| Akumuliatoriaus tipas | AA |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M235 |
| Net weight | 0.80 kg |
| Gross weight | 0.867 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Įkraunama | No |
| Pelės svoris | 84 g |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| PET | 29.00 g |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 332 dalių |
| Producer | Logitech |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.