Logitech | M171 | Wireless Mouse | Black
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Technical details
- Tipas: Wireless Mouse
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: M171
Logitech | M171 | Wireless Mouse | Black
| Gamintojo kodas | 910-004424 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logitech |
| Kiekis | 1 |
| Įrenginio sąsaja | Wireless |
| Maitinimo šaltinis | Batteries |
| Dydžio formatas | Ambidextrous |
| Mygtukų tipas | Pressed buttons |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Yes |
| Rekomenduojamas naudojimas | PC/notebook |
| Gaminio spalva | Black |
| Imtuvo ilgis | 6.6 cm |
| Imtuvo plotis | 1.44 cm |
| Paslinkimo tipas | Wheel |
| Plotis | 9.77 cm |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Imtuvas pridėtas | Yes |
| Slankiklis | Yes |
| Aukštis | 3.52 cm |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | 12 mėn. |
| Paskirtis | Office |
| Įjungti ir žaisti | Yes |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Yes |
| Imtuvo tipas | Nano |
| Gylis | 6.15 cm |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Elementai pridėti | Yes |
| Judėjimo raiška | 1000 tašk./col. |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Yes |
| Akumuliatoriaus tipas | AA |
| Imtuvo svoris | 20 g |
| Mygtukų kiekis | 2 |
| Imtuvo gylis | 1.87 cm |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| Jungties tipas | USB |
| Svoris | 70.5 g |
| Dėžės turinys | Mouse, Receiver, User documentation |
| Tipas | Wireless Mouse |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Windows® 7, Windows 8, Windows 10 or later, Mac OS® X 10.8 or later, Chrome OS™, Linux® kernel 2.6+, USB port |
| Matmenys (P x G x A) | 97.7 mm x 61.5 mm x 35.2 mm |
| Baterijos technologija | 1 x AA |
| Darbo sritis | 1000 mm |
| Akumuliatoriaus talpa | 1 x AA Ah |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė | 12 mėn. |
| Kitos savybės | 2 buttons, scroll wheel |
| Integruotas akumuliatorius | 1 x AA |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M171 |
| Net weight | 0.057 kg |
| Gross weight | 0.124 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00201728 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Gross depth (mm) | 128 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 197 mm |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| PET | 29.00 g |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 428 dalių |
| Producer | Logitech |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.