Logilink | UA0107 | SATA | USB 3.0 | 3.5″
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: UA0107
- Tipas: 3.5″
- Standžiojo disko sąsaja: SATA
- Standartinės sąsajos: USB 3.0
- Producer: Logilink
+370 606 03441
info@2am.lt
20,53 €
Turime
Logilink | UA0107 | SATA | USB 3.0 | 3.5″
| Gamintojo kodas | UA0107 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Palaikomų diskų skaičius | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) prievadų kiekis | 1 |
| Išorinio maitinimo adapteris | Yes |
| Įjungti ir žaisti | Yes |
| Greitasis jungiklis | Yes |
| Laikmenos disko dydis | 3.5 mm |
| Medžiaga | Aluminium |
| Palaikomos laikmenų sąsajos | SATA |
| Maitinimo reikalavimai | 12 V / 2 A |
| Sąsaja | USB 3.0 |
| Duomenų perdavimo sparta | 5 Gbit/s |
| Kitos savybės | External USB 3.0 Hard Drive EnclosureSuitable for 3.5 "SATA HDDTransfer Rate: Up to 5 Gbit / sBackward compatible with USB 2.0, 1.1Made from high grade aluminumHot Plug and Plug & PlayNo driver installationUSB 3.0 port and cable12V/2A power supply included |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UA0107 |
| Tipas | 3.5" |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Standartinės sąsajos | USB 3.0 |
| Net weight | 0.346 kg |
| Gross weight | 0.493 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 20.00 dalių |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Net weight master carton | 9.86 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| Volume (m3) | 0.002254 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.147 kg |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Paper/Pasteboard | 147.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 640 dalių |
| Producer | Logilink |

Turime
Jūsų krepšelis tuščias Tęsti apsipirkimą
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.