Logilink | Patch Cable PrimeLine | CQ2034U
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CQ2034U
- Gamintojo prekės serija: Patch Cable PrimeLine
- Producer: Logilink
Logilink | Patch Cable PrimeLine | CQ2034U
| Gamintojo kodas | CQ2015U |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Net weight | 0.011 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.000026 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 0.25 m |
| Tipas | Cat 6a, U/UTP |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CQ2034U |
| Gamintojo prekės serija | Patch Cable PrimeLine |
| Kitos savybės | Patch cable CAT.6 RJ45 U/UTP 250MHz. Unshielded Twisted Pair Cable. 2 x RJ45 plug, unshielded. 4 x 2 x AWG 26/7 bare copper wire. LSZH (low smoke zero halogen) Jacket. ISO/IEC 11801, EN50173 & TIA/EIA-568. |
| Kabelio spalva | Green |
| Palette Qty | 66462 dalių |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.