Logilink | Patch Cable | CQ2017U
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CQ2017U
- Gamintojo prekės serija: Patch Cable
- Producer: Logilink
Logilink | Patch Cable | CQ2017U
| Gamintojo kodas | CQ2017U |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross weight | 0.017 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.016 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0000676 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 0.25 m |
| Tipas | Cat 6, U/UTP |
| Kitos savybės | Unshielded Twisted Pair Cable; 2 x RJ45 plug, unshielded; 4 x 2 x AWG 26/7 bare copper wire |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CQ2017U |
| Gamintojo prekės serija | Patch Cable |
| Kabelio spalva | Yellow |
| Palette Qty | 25562 dalių |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.