Logilink | Patch Cable | CP1076U
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CP1076U
- Gamintojo prekės serija: Patch Cable
- Producer: Logilink
Logilink | Patch Cable | CP1076U
| Gamintojo kodas | CP1076U |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0003 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Kitos savybės | Cat.5e patch cable, unshielded; U/UTP AWG26/7; Unshielded Twisted Pair Cable; Copper-clad aluminium wire; Flexible PVC Jacket; 2 x RJ45 connector, unshielded. |
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Tipas | Cat 5E, U/UTP |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CP1076U |
| Gamintojo prekės serija | Patch Cable |
| Kabelio spalva | Blue |
| Palette Qty | 2880 dalių |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.