Logilink | Patch cable | CP1037U
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CP1037U
- Gamintojo prekės serija: Patch cable
- Producer: Logilink
Logilink | Patch cable | CP1037U
| Gamintojo kodas | CP1037U |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 0.023 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Net weight | 0.019 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.000143 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Tipas | Cat 5E, U/UTP |
| Jungties tipas | 2 x RJ45 Male |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CP1037U |
| Gamintojo prekės serija | Patch cable |
| Kabelio spalva | Yellow |
| Palette Qty | 12084 dalių |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.