Logilink | Patch Cable | CP1013U
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CP1013U
- Gamintojo prekės serija: Patch Cable
- Producer: Logilink
Logilink | Patch Cable | CP1013U
| Gamintojo kodas | CP1013U |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 500 dalių |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.000026 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 0.25 m |
| Tipas | Cat 5E, U/UTP |
| Jungties tipas | 2 x RJ45 Male |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CP1013U |
| Gamintojo prekės serija | Patch Cable |
| Kabelio spalva | Black |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Tare weight master carton | 0.3 kg |
| Palette Qty | 28500 dalių |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.