Logilink | Patch Cable | CF2091U
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CF2091U
- Gamintojo prekės serija: Patch Cable
- Producer: Logilink
Logilink | Patch Cable | CF2091U
| Gamintojo kodas | CF2091U |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 10 m |
| Tipas | Cat 6, U/UTP |
| Kitos savybės | Flat cable, ultra slim & highly flexible |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CF2091U |
| Gamintojo prekės serija | Patch Cable |
| Kabelio spalva | White |
| Jungties tipas | RJ-45 |
| Producer | Logilink |
| Palette Qty | 3456 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.