Logilink | Mouse | ID0139 | Wireless | Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ID0139
- Gamintojo prekės serija: Mouse
Technical details
- Įtaiso tipas: Wireless
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Logilink | Mouse | ID0139 | Wireless | Black
| Gamintojo kodas | ID0139 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gross weight | 0.149 kg |
| Net weight | 0.068 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 16 g |
| Tare weight (kg) | 0.081 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00084 m³ |
| Kitos savybės | 2.4 GHz; FSK Autolink Technology; Ergonomic design conforms naturally to your hand and wrist movements; Adjustable DPI: 1000/1200/1600 dpi; 5 Standard buttons + 1 DPI shift button; Range: Up to 10 m; Dimension: 100 x 79 x 61 mm |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ID0139 |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Gaminio spalva | Black |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Įkraunama | No |
| Elementai pridėti | Yes |
| Svoris | 86.2 g |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 2 x AAA alkaline batteries |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Paper/Pasteboard | 65.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 1029 dalių |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.