Logilink KAB0045, Cable Tie Mounts 40×40 mm, 100pcs., | Logilink
Technical details
- Producer: Logilink
5,24 €
Išankstinis užsakymas
Logilink KAB0045, Cable Tie Mounts 40×40 mm, 100pcs., | Logilink
| Gamintojo kodas | KAB0045 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Net weight | 0.42 kg |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Palette Qty | 692 dalių |
| Producer | Logilink |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.