Logilink | Desk Mount | BP0021 | 13-27 ” | Maximum weight (capacity) 8 kg
Technical details
- Tvirtinimo tipas: Desk Mount
- Screen size compatibility: 13-27 col.
- Gaminio pavadinimas: BP0021
- Producer: Logilink
Mounting
- Maksimalus svoris (talpa): 8 kg
Logilink | Desk Mount | BP0021 | 13-27 ” | Maximum weight (capacity) 8 kg
| Gamintojo kodas | BP0021 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 114 mm |
| Gross weight | 3.8 kg |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Net weight | 2.865 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.935 kg |
| Volume (m3) | 0.0090288 m³ |
| Kitos savybės | Maximum arm length: 428 mm |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Pasukimo kambas | 90~-90 ° |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| Screen size compatibility | 13-27 col. |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Gaminio pavadinimas | BP0021 |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 27 col. |
| Maksimalus svoris (talpa) | 8 kg |
| Posvyrio kampas | 45~-45 ° |
| Apsisukimas | 360 ° |
| Paper/Pasteboard | 935.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Net weight master carton | 15.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.733 kg |
| Palette Qty | 160 dalių |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.