Logilink CHA0015 15m Active HDMI cable type A male – HDMI type A male, black | Logilink | HDMI to HDMI
Technical details
- Tipas: HDMI to HDMI
- Producer: Logilink
49,45 €
Išankstinis užsakymas
Logilink CHA0015 15m Active HDMI cable type A male – HDMI type A male, black | Logilink | HDMI to HDMI
| Gamintojo kodas | CHA0015 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gross weight | 1.01 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Tipas | HDMI to HDMI |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 365 dalių |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.