Logilink BP0016 TV Wall mount, 23″-55″, tilt +15°-15°,swievel +-90°, 395mm | Logilink
Technical details
- Producer: Logilink
16,25 €
Išankstinis užsakymas
Logilink BP0016 TV Wall mount, 23″-55″, tilt +15°-15°,swievel +-90°, 395mm | Logilink
| Gamintojo kodas | BP0016 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Gross weight | 2.469 kg |
| Gross depth (mm) | 64 mm |
| Gross width (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 248 mm |
| Volume (m3) | 0.00428544 m³ |
| Net weight | 1.129 kg |
| Tare weight (kg) | 1.34 kg |
| Kitos savybės | Space saving design, extreme solid and secure Suitable for 23–55" LCD, LED, PC and TV monitors Carrying capacity: Max. 30 kg / 66 lbs Mounting type: Tilt -15°/+15°, swivel -90°/90° VESA compatibility: 75×75, 100×100, 200×100, 200×200, 300×300, 400×400 Wall clearance: 49–395 mm |
| Paper/Pasteboard | 1340.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 280 mm |
| Gross width master carton | 543 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Net weight master carton | 19.752 kg |
| Tare weight master carton | 0.685 kg |
| Palette Qty | 336 dalių |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.