Logilink
Technical details
- Producer: Logilink
Logilink
| Gamintojo kodas | MP0035 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Volume (m3) | 0.000312 m³ |
| Net weight | 0.11 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Kitos savybės | Cable boot for Cat.6 RJ45 plugs; Max. cable diameter: 8 mm; Material: PVC; Color: Grey; Packaging: 50pcs./pe-bag |
| Producer | Logilink |
| Palette Qty | 2769 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.