LG TV | 86QNED85A3C | 86 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD
Technical details
- Producer: LG
LG TV | 86QNED85A3C | 86 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD
| Gamintojo kodas | 86QNED85A3C |
|---|---|
| Prekės ženklas | LG |
| Gross depth (mm) | 2060 mm |
| Gross height (mm) | 1211.00 mm |
| Gross weight | 64.60 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Net weight | 50.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 11680.00 g |
| Plastic (No PET) | 2920.00 g |
| Tare weight (kg) | 14.60 kg |
| Volume (m3) | 0.5737718 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | LG |
| Palette Qty | 5 dalių |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 217 cm |
| Foninio apšvietimo tipas | Mini LED |
| Connectivity | HDMI, LAN, USB |
| HD tipas | 4K UHD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 86QNED85A3C |
| Gamintojo prekės serija | TV |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS 25 |
| Ekrano įstrižainė | 86 |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Matmenys su stovu | 192.8 x 119.8/116.2 x 37 cm |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.