LG 43UT782H9ZA 43“ 3840×2160/350cd/m2/ HDMI CI Slot RF RJ45 | LG
Technical details
- Producer: LG
795,76 €
Išankstinis užsakymas
LG 43UT782H9ZA 43“ 3840×2160/350cd/m2/ HDMI CI Slot RF RJ45 | LG
| Gamintojo kodas | 43UT782H9ZA.AEU |
|---|---|
| Prekės ženklas | LG |
| Gross depth (mm) | 1135 mm |
| Gross height (mm) | 658 mm |
| Gross weight | 13.60 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Net weight | 11.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Volume (m3) | 0.1344294 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Producer | LG |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.