LG | 34WR50QK-B | 34 ” | VA | QHD | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 240 cd/m² | HDMI ports quantity 2
LG | 34WR50QK-B | 34 ” | VA | QHD | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 240 cd/m² | HDMI ports quantity 2
241,40 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | 34WR50QK-B.AEU |
|---|---|
| Prekės ženklas | LG |
| Gross depth (mm) | 986.00 mm |
| Gross height (mm) | 212.00 mm |
| Gross weight | 8.40 kg |
| Gross width (mm) | 524.00 mm |
| Net weight | 5.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | LG |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 240 cd/m² |
| HD tipas | QHD |
| Skydelio tipas | VA |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 34WR50QK-B |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 21:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Warranty | 24 mėn. |




























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.