LG 32LT662V9ZC 32″ Smart TV, HD, 1366 x 768/240cd/m2/ Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Black | LG
Technical details
- Producer: LG

427,65 €
Išankstinis užsakymas
LG 32LT662V9ZC 32″ Smart TV, HD, 1366 x 768/240cd/m2/ Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Black | LG
| Gamintojo kodas | 32LT662V9ZC.AEU |
|---|---|
| Prekės ženklas | LG |
| Gross depth (mm) | 895.00 mm |
| Gross height (mm) | 525.00 mm |
| Gross weight | 7.60 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 6.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | LG |
| Warranty | 24 mėn. |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.