Synology | C2 Backup | 500 GB (1 year)
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 500 GB (1 year)
- Gamintojo prekės serija: C2 Backup
Technical details
- Producer: Synology
Synology | C2 Backup | 500 GB (1 year)
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
|---|---|
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Prekės ženklas | Synology |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo kodas | C2-BACKUP500G-1Y-EU |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 500 GB (1 year) |
| Kitos savybės | Max. number of PCs: Unlimited; Full-system backup; Incremental backup; Customizable backup schedule: Scheduled on a daily/weekly basis or event-triggered (startup, screen lock, or logout); Bare Metal Recover (BMR); File-level recovery (Download only) |
| Producer | Synology |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės serija | C2 Backup |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 SP1, Windows 10, Windows 11 |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.