LG | 32GX870A-B | 32 ” | OLED | UHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 275 cd/m² | HDMI ports quantity 2
LG | 32GX870A-B | 32 ” | OLED | UHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 275 cd/m² | HDMI ports quantity 2
1016,40 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | 32GX870A-B.AEU |
|---|---|
| Prekės ženklas | LG |
| Gross depth (mm) | 544.00 mm |
| Gross height (mm) | 183.00 mm |
| Gross weight | 13.90 kg |
| Gross width (mm) | 973.00 mm |
| Net weight | 9.80 kg |
| Paper/Pasteboard | 3280.00 g |
| Plastic (No PET) | 820.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | LG |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 275 cd/m² |
| HD tipas | UHD |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, Headphone out |
| Pasukimas | Yes |
| Skydelio tipas | OLED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 32GX870A-B |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 32 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Matmenys su stovu | 71.41 x 51.09-62.09 x 24.98 cm |
| Warranty | 24 mėn. |




























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.