Lexmark Toner cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Toner cartridge
Lexmark Toner cartridge | Black
| Gamintojo kodas | 66S0Z00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 1.86 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 1.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner cartridge |
| Suderinami produktai | MS631dw/ MX532adwe/ MS531dw/ MX632adwe/ MS632dwe |
| Lapų kiekis | 75000 puslapiai |
| Palette Qty | 47 dalių |
| Warranty | 3 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.