Lexmark | CX825, CX860 Multi-position Staple Punch Finisher (S-LV)
Lexmark | CX825, CX860 Multi-position Staple Punch Finisher (S-LV)
294,76 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | 42K1267 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 574.00 mm |
| Gross height (mm) | 1156.00 mm |
| Gross weight | 149.43 kg |
| Gross width (mm) | 621.00 mm |
| Net weight | 95.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 43544.00 g |
| Plastic (No PET) | 10886.00 g |
| Tare weight (kg) | 54.43 kg |
| Volume (m3) | 0.41 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CX825, CX860 Multi-position Staple Punch Finisher (S-LV) |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.