Lexmark | Swivel Cabinet
| Gamintojo kodas | 3073173 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 591.00 mm |
| Gross height (mm) | 368.00 mm |
| Gross weight | 23.80 kg |
| Gross width (mm) | 692.00 mm |
| Net weight | 21.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Swivel Cabinet |









Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.