Lexmark Return Programme 16.2K | CX735 | Toner cartridge | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CX735
- Gamintojo prekės serija: Return Programme 16.2K
Lexmark Return Programme 16.2K | CX735 | Toner cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | 81C2XY0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 90.5 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Net weight | 0.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0019588725 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CX735 |
| Suderinami produktai | Lexmark CX735adse |
| Lapų kiekis | 16200 puslapiai |
| Gamintojo prekės serija | Return Programme 16.2K |
| Palette Qty | 882 dalių |
| Producer | Lexmark |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.