Lexmark | Removable Hard Disk Enclosure Kit
| Gamintojo kodas | 57X0070 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 257.00 mm |
| Gross height (mm) | 662.00 mm |
| Gross weight | 11.13 kg |
| Gross width (mm) | 611.00 mm |
| Net weight | 11.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 104.00 g |
| Plastic (No PET) | 26.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Removable Hard Disk Enclosure Kit |













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.