Lexmark | Parallel 1284-B Interface Card
| Gamintojo kodas | 14F0000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Parallel 1284-B Interface Card |











Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.