Lexmark CX/92x High Yield | Toner Cartridge | Toner cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CX/92x High Yield
- Gaminio pavadinimas: Toner Cartridge
28,07 €
Išankstinis užsakymas
Lexmark CX/92x High Yield | Toner Cartridge | Toner cartridge | Black
| Gamintojo kodas | 86C0HK0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0032 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Net weight | 0.68 kg |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Paper/Pasteboard | 224 g |
| Plastic (No PET) | 56 g |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner cartridge |
| Suderinami produktai | CX922de / CX921de / |
| Lapų kiekis | 34000 puslapiai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CX/92x High Yield |
| Gaminio pavadinimas | Toner Cartridge |
| Palette Qty | 540 dalių |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.