Lexmark | CS820, CX82x, CX860 Caster Base
| Gamintojo kodas | 21K2501 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 793.00 mm |
| Gross height (mm) | 801.00 mm |
| Gross weight | 13.61 kg |
| Gross width (mm) | 261.00 mm |
| Net weight | 9.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3688.00 g |
| Plastic (No PET) | 922.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.61 kg |
| Volume (m3) | 0.17 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS820, CX82x, CX860 Caster Base |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.