Lexmark CS730 | Toner cartridge | Black
Technical details
- Producer: Lexmark
Lexmark CS730 | Toner cartridge | Black
| Gamintojo kodas | 71C0H10 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.50 mm |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS730 |
| Lapų kiekis | 22000 puslapiai |
| Palette Qty | 441 dalių |
| Warranty | 3 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.