Lexmark | Colour (CMY) Return Programme Developer Kit and Photoconductors Pack
Lexmark | Colour (CMY) Return Programme Developer Kit and Photoconductors Pack
623,75 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | 72K0FV0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 590.00 mm |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Net weight | 0.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Colour (CMY) Return Programme Developer Kit and Photoconductors Pack |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.