Lexmark Cartrige | 76C0HY0 | Laser | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Laser
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 76C0HY0
- Gamintojo prekės serija: Cartrige
Lexmark Cartrige | 76C0HY0 | Laser | Yellow
| Gamintojo kodas | 76C0HY0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Net weight | 0.711 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.139 kg |
| Volume (m3) | 0.00334125 m³ |
| Lapų kiekis | 34000 puslapiai |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Laser |
| Suderinami produktai | Lexmark CS923, CX921, CX922, CX923 and CX924 printers |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 76C0HY0 |
| Gamintojo prekės serija | Cartrige |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 495 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| PET | 4 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.