Lexmark Cartrige | 76C0HM0 | Laser | Magenta
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Magenta
- Tipas: Laser
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 76C0HM0
- Gamintojo prekės serija: Cartrige
Lexmark Cartrige | 76C0HM0 | Laser | Magenta
| Gamintojo kodas | 76C0HM0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Net weight | 0.711 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.139 kg |
| Volume (m3) | 0.003375 m³ |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Laser |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 76C0HM0 |
| Gamintojo prekės serija | Cartrige |
| Lapų kiekis | 34000 puslapiai |
| Suderinami produktai | Lexmark CS923, CX921, CX922, CX923 and CX924 printers |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| PET | 4 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Palette Qty | 256 dalių |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.