Lexmark Cartrige | 76C0HC0 | Laser | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Laser
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 76C0HC0
- Gamintojo prekės serija: Cartrige
Lexmark Cartrige | 76C0HC0 | Laser | Cyan
| Gamintojo kodas | 76C0HC0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross weight | 0.836 kg |
| Net weight | 0.697 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.139 kg |
| Volume (m3) | 0.003329403 m³ |
| Lapų kiekis | 34000 puslapiai |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Laser |
| Suderinami produktai | Lexmark CS923, CX921, CX922, CX923 and CX924 printers |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 76C0HC0 |
| Gamintojo prekės serija | Cartrige |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 497 mm |
| Gross height (mm) | 87 mm |
| Gross width (mm) | 77 mm |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| PET | 4 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Palette Qty | 519 dalių |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.