Lexmark Cartrige | 72K2XK0 | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 72K2XK0
- Gamintojo prekės serija: Cartrige
Lexmark Cartrige | 72K2XK0 | Black
| Gamintojo kodas | 72K2XK0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Warranty | 0 mėn. |
| Lapų kiekis | 33000 puslapiai |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Juostos suderinamumas | Lexmark |
| Suderinami produktai | CX860de, CX825de, CX820de, CS820de |
| Kiekis pakuotėje | 1 dalių |
| Spausdinimo medžiagos galiojimo laikas | 2 metai |
| Gaminio spalva | Black |
| Kasetės talpa | High |
| Pakuotės plotis | 49.8 cm |
| Pakuotės gylis | 17.7 cm |
| Pakuotės aukštis | 18.6 cm |
| Paketo svoris | 1.17 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 72K2XK0 |
| Gamintojo prekės serija | Cartrige |
| Net weight | 1.00 kg |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| WEEE tax | No |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 430 g |
| PET | 15 g |
| Plastic (No PET) | 55 g |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.