Lexmark C242XY0 Extra High Yield Return Programme | Toner cartridge | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės serija: C242XY0 Extra High Yield Return Programme
157,47 €
Išankstinis užsakymas
Lexmark C242XY0 Extra High Yield Return Programme | Toner cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | C242XY0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.226 kg |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Volume (m3) | 0.001029 m³ |
| Net weight | 0.126 kg |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Toner cartridge |
| Suderinami produktai | MC2640adwe / C2535dw / C2425dw / MC2425adw / MC2535adwe |
| Lapų kiekis | 3500 puslapiai |
| Gamintojo prekės serija | C242XY0 Extra High Yield Return Programme |
| Producer | Lexmark |
| Palette Qty | 840 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.