Lexmark | Black Developer Unit 78C0D10
| Gamintojo kodas | 78C0D10 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 152.00 mm |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 801.60 g |
| Plastic (No PET) | 200.40 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Black Developer Unit 78C0D10 |













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.