Lexmark B232000 | Cartridge | Black
Savybės
- Tipas: Cartridge
- Spausdinimo spalvos: Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: B232000
Lexmark B232000 | Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | B232000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Lapų kiekis | 3000 puslapiai |
| Suderinami produktai | B2442dw, MB2442adwe, B2546dw, MB2546adwe, B2650dw, MB2650adwe, B2338dw, MB2338adw |
| Tipas | Cartridge |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B232000 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Volume (m3) | 0.004433 m³ |
| Net weight | 0.4 kg |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.