Lexmark | Accessory | 2200-Sheet Tray | Grey
Savybės
- Gaminio spalva: Grey
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 2200-Sheet Tray
- Gamintojo prekės serija: Accessory
Lexmark | Accessory | 2200-Sheet Tray | Grey
| Gamintojo kodas | 21K0237 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 673.00 mm |
| Gross height (mm) | 562.00 mm |
| Gross weight | 24.84 kg |
| Gross width (mm) | 509.00 mm |
| Net weight | 14.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 870.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.19 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2200-Sheet Tray |
| Funkcijos | This unit supports A4, A5 (long edge fed), Folio, Letter, Legal and Oficio sizes. Paper (16 to 32 lb., 60 to 120 gsm) may be used from this tray. Paper size, tray-present sensing and tray- low and tray-empty sensing are supported. |
| Gamintojo prekės serija | Accessory |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.