Lexmark 79L2HC0 Toner-kit cyan high-capacity return program, 46.9K pages ISO/IEC 19752 for Lexmark CX 833 | Lexmark
Technical details
- Producer: Lexmark
963,53 €
Išankstinis užsakymas
Lexmark 79L2HC0 Toner-kit cyan high-capacity return program, 46.9K pages ISO/IEC 19752 for Lexmark CX 833 | Lexmark
| Gamintojo kodas | 79L2HC0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.83 kg |
| Gross width (mm) | 585.00 mm |
| Net weight | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 24.80 g |
| Plastic (No PET) | 6.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Warranty | 3 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.