Lexmark 76C00C0 | Toner cartridge | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 76C00C0
Lexmark 76C00C0 | Toner cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | 76C00C0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 495 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 0.504 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Net weight | 0.348 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.156 kg |
| Volume (m3) | 0.003366 m³ |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Toner cartridge |
| Suderinami produktai | CS921,CS923,CX920,CX921,CX922,CX923,CX924 |
| Lapų kiekis | 11500 puslapiai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 76C00C0 |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 125 g |
| Plastic (No PET) | 31 g |
| Producer | Lexmark |
| Palette Qty | 257 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.