Lexmark 75B20K0 | Cartridge | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 75B20K0
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Cartridge
Lexmark 75B20K0 | Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | 75B20K0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 0.297 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.127 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 75B20K0 |
| Suderinami produktai | CS727de, CX727de, CS728de |
| Lapų kiekis | 13000 puslapiai |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Cartridge |
| Paper/Pasteboard | 102 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Palette Qty | 568 dalių |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.