Lexmark 74C5SCE | Cartridge | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 74C5SCE
Lexmark 74C5SCE | Cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | 74C5SYE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 75 mm |
| Volume (m3) | 0.00228 m³ |
| Net weight | 0.266 kg |
| Tare weight (kg) | 0.114 kg |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 74C5SCE |
| Suderinami produktai | CS720de, CX725de, CX725dhe, CS725de |
| Lapų kiekis | 7000 puslapiai |
| Paper/Pasteboard | 91 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.