Lexmark 74C20CE | Toner cartridge | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 74C20CE
Lexmark 74C20CE | Toner cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | 74C20CE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.252 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.108 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 74C20CE |
| Lapų kiekis | 3000 puslapiai |
| Suderinami produktai | CS72x, CX725 |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 86 g |
| Plastic (No PET) | 22 g |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.