Lexmark 72K2XYE | Toner | Yellow
Savybės
- Tipas: Toner
- Spausdinimo spalvos: Yellow
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 72K2XYE
Lexmark 72K2XYE | Toner | Yellow
| Gamintojo kodas | 72K2XYE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Tipas | Toner |
| Lapų kiekis | 22000 puslapiai |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Juostos suderinamumas | Lexmark |
| Suderinami produktai | Lexmark CS820dte, CS820dtfe, CS820de |
| Kiekis pakuotėje | 1 dalių |
| Vidutinis puslapių kiekis (spalvotai / CMY, ISO / IEC 19798) | 22000 puslapiai |
| Kasetės atmintis | Y |
| Kilmės šalis | China |
| Gaminio spalva | Black |
| Plotis | 498 cm |
| Gylis | 177 cm |
| Aukštis | 186 cm |
| Svoris | 1.33 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 72K2XYE |
| Net weight | 0.873 kg |
| Gross weight | 1.269 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.014878 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.396 kg |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross width (mm) | 172 mm |
| Gross height (mm) | 173 mm |
| WEEE tax | No |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 317 g |
| Plastic (No PET) | 79 g |
| Palette Qty | 116 dalių |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.